Stahovatelný obsah(digitální distribuce)

Stahovatelný obsah (digitální distribuce)
Je forma digitálních médií (her, aplikací, doplňků do her a medií) distribuovatelná prostřednictvím internetu. Výraz je obvykle používán pro specifický obsah videoher, který je distribuován odděleně od vydávané videohry (např. v aplikaci STEAM, GOG, UPLAY, ORIGIN, EPIC GAMES etc). Fráze je také používána pro jakýkoliv typ digitálního a zábavního distribuovaného obsahu online.

Proč využít stahovatelný obsah
Principem stahovatelného obsahu (digitální distribuce) je výhoda okamžité možnosti hrát hru, kterou jste si zrovna stáhli. Stačí ji na webu objednat a my Vám ji okamžitě dodáme nebo doručíme kredit do hry, který využijete dle libosti. Dále na zaplacení nepotřebujete kreditní kartu ani bankovní účet, ale můžete hru zaplatit telefonem. Platba se započitá z vašeho kreditu či Vám bude připsána na fakturu a toto vše z pohodlí vašeho domova bez potřeby navštívít obchod s hrami.

Možnosti platby stahovatelného obsahu
Stahovatelný obsah (digitální distribuci) je nutné uhradit okamžitě, jednou z možností plateb jsou: Platba kreditní kartou online, bankovním převodem či platbou přes telefón (M-platbou). Pozor na phishing, který je velice oblíbený u plateb přes mobilní telefón. Upozornění: Nikomu nesdělujte PIN kód z sms! Mohli byste se tímto jednáním stát obětí podvod!

Formát stahovatelného obsahu
Formátem stahovatelného obsahu je pouze aktivační klíč, který Vám bude vyzobrazen na webu po zaplacení, dále Vám bude aktivační klíč zaslán na e-mail, který bude zadán v objednávce a jako poslední možností je vyzobrazení aktivačního klíče na stránkách v sekci objednávky po zaregistrování.

Objednáváte hry stahovatelného obsahu?
Mějte na paměti, že zboží je distribuováno v podobě elektronické licence (digitálního obsahu)a je doručeno na e-mail. Doručením klíče na zadaný e-mail zaniká právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Tím však není dotčeno právo na reklamaci zboží z vad či nefunkčnosti elektronické licence. Jestli-že je objednávka uzavřena přes mobilní telefón může podléhat jednorázové autorizaci skrze SMS (ověření mobilního čísla). Z důvodu četných nákupů s kradenými kartami lze toto zboží uhradit pouze platební kartou podporující 3D Secure zabezpečení (v případě, že Vaše karta 3D Secure nepodporuje není možno touto kartou platit).

Stal jste se obětí Phishingu?